« Svibanj 2024 »

Nagrade najboljima!!!
Autor: Ivanka Švaljek, 24. 6. 2019.

U petak, 21. lipnja 2019. godine, nakon podjele svjedodžbi učenicima osmih razreda upriličena je svečanost za učenike koji su svih osam razreda prošli s odličnim uspjehom i za učenike koji su na Županijskim i Državnim natjecanjima ostvarili 1., 2. ili 3. mjesto.

Tako su nagrade Učiteljskog vijeća dobili:

- učenici koji su svih osam razreda prošli s odličnim uspjehom: Luka Cerovec, Tin Fruk, Marijana Kiseljak, Anamarija Krleža, Ena Vuzem, Matija Haldek, Jelena Puljko, Alen Šalković

- Anamarija Draganić (6. b) zbog 2. mjesta na literarnom natječaju „Moj gnijezdo“ (mentorica Ivana Frajzman) i zbog 2. mjesta na natječaju „Put k suncu“, multimedijska prezentacija (mentorica Ivanka Švaljek)

- Ana Šemnički (6. b) zbog 1. mjesta na Županijskom natjecanju iz matematike  te  sudjelovanja na Državnom natjecanju (mentorica Tatjana Hršak) te zbog zapaženog uspjeha na Županijskoj smotri LiDraNo i prijedloga za Državnu smotru (mentorica Ivana Frajzman)

- Luka Cerovec (8. a) zbog 3. mjesta na literarnom natječaju „Moj gnijezdo“ (mentorica Ivana Frajzman) i zbog 3. Mjesta na Županijskom natjecanju iz povijesti (mentorica Magdalena Želimorski)

- Ena Vuzem (8. a) zbog 3. mjesta na literarnom natječaju „Poljubi grumen zavičajne zemlje i prošapći: hvala“ (mentorica Ivana Frajzman)

- Gabrijela Florjan, Ena Vuzem, Luka Jurinjak, Nika Horvat, Tijana Vidović i Anamarija Krleža zbog 3. mjesta na Županijskom natjecanju iz Crvenog križa (mentorica Zvjezdana Herceg)

- Josip Mlakar (8. b) zbog 2. mjesta na Županijskom natjecanju iz crossa (mentor Gordan Poslončec)

- Blaž Potočki, Lovro Hrvoj, Tin Tušek, Alen Šalković, Matija Haldek, Antonio Dunaj, Dragutin Erdelja, Fran Šalković i Nikola Ferk zbog 3. mjesta na Županijskom natjecanju iz futsala (mentor Gordan Poslončec)

- Keramička grupa zbog 1. mjesta na Županijskoj izložbi jaslica (mentor je Dražen Gerić)

- Lorena Gotlin (8. b) zbog promocije Škole u glazbenom stvaralaštvu (mentorica je Dubravka Habjanec)

- Sven Veseljak (2. c) zbog odličnog uspjeha na međunarodnom likovnom natjecanju  Kanagawa (mentorica je Vesna Horvat).

Posebno je nagrađena Ena Vuzem koja je proglašena učenicom generacije.

U druženju učenici su se prisjetili svojih uspjeha na kojima im je čestitala i ravnateljica Milena Veseljak poklonivši im lijepe poklone. Ravnateljica je pozdravila učenike i zaželjela im sretan početak novog školovanja uz želju da budu barem tako uspješni kao i do sad i da se uvijek sjete svoje osnovne škole, svojih prijatelja i učitelja.

Ivana Frajzman, učiteljica hrvatskog jezika