preskoči na sadržaj

Osnovna škola Side Košutić Radoboj

Login
DAN ŠKOLE

Dan škole

GPP i Kurikulum

 

UDŽBENICI

 

Odabrani  udžbenici za školsku godinu 2019./2020.

Odabrani udžbenici za školsku godinu 2020./2021.

 

ZALOGAJČEK

Upute

Zalogajcek2_osobnaiskaznica

KUTAK ZADRUGE

Anketa
Kako vam se sviđa naš školski list Vrtuljci?





Sjedi 5

 

 

 

Anketa
Smijemo li na internetu davati osobne podatke nepoznatim osobama?




ANIMACIJE UČENIKA

 

Kalendar
« Kolovoz 2020 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6
Prikazani događaji

Tražilica
PROMETNA UČILICA

Misli na sutra

MIR I DOBRO

 

 

e-dnevnik

 

KVIZOVI

KvizBox!-knjiga koja zna sve!

Upitnik
Odvajate li otpad (staklo, baterije, papir, ...) pravilno?








NAŠE ŠKOLE

Posjetite

Mentalne mape

Prijedlozi

e-lektire

Sketchpad

Brojač posjeta
Ispis statistike od 23. 9. 2010.

Ukupno: 1013281
Ovaj mjesec: 4907
Ovaj tjedan: 933
Individualni razgovori

   INDIVIDUALNI RAZGOVORI S RODITELJIMA 

  MATIČNA ŠKOLA 

Dragica Pospiš

J:  Srijeda 4. sat

P: Srijeda 2. sat

Karmen Martinić

J: Utorak 2. sat

P: Ponedjeljak 3. sat

Laura Kukovačec

J: Utorak 3. sat

P: Ponedjeljak 5. sat

Milena Veseljak

J: Utorak 2. sat

P: Ponedjeljak 3. sat

Tamara Poljak

Ponedjeljak 5. sat

Gordan Poslončec

Ponedjeljak 4. sat

Sanja Ranogajec Kučko

Utorak 4. sat

Leonarda Levak/Mia Mališ

Srijeda 5. sat

Kristina Husarek

Petak 5. sat

Tatjana Hršak/Valentina Kosalec

Ponedjeljak 4. sat

Dijana Šalković

Ponedjeljak 5. sat

Sanja Dunaj

Srijeda 3. sat

Ivanka Švaljek

Četvrtak 4. sat

Ivan Kovačević

Utorak 4. sat

Marija Gulić

Četvrtak 3. sat

Dubravka Habjanec

Četvrtak 3. sat

Dijana Mikša

Ponedjeljak 3. sat

Dubravka Kiseljak Hmelina

Ponedjeljak 5. sat 

Biserka Fruk

Ponedjeljak 4. sat

Nives Orešić

Četvrtak 4.sat

Darko Mihalić

Srijeda 7. sat

Martina Grgec

Ponedjeljak 3. sat

Marijana Martinez

Četvrtak 7. sat

Magdalena Želimorski/Valentina Krušelj

Petak 5. sat

Dubravka Coha Seničić

Srijeda 3. sat

Ivana Trtoman Brlić

Srijeda od 11:00 do 12:00 na tel. 349-370
Monika Lisak Ponedjeljak 2. sat

 

           PODRUČNI ODJEL JAZVINE

 

 

 
PODRUČNI ODJEL JAZVINE
Romina Horvat Petak 2. sat
Ivanka Ferk Ponedjeljak 3.sat
Ana Bartolec Srijeda 4. sat

 

 

         PODRUČNI ODJEL ŠEMNICA GORNJA

Vesna Horvat Četvrtak 2. sat
Milena Horvat Četvrtak 2. sat
 
 

 

preskoči na navigaciju